Get Adobe Flash player

Wypożyczanie


Firma oferuje przede wszystkim usługę wypożyczania łóżek rehabilitacyjno-ortopedycznych a także innego sprzętu rehabilitacyjnego. Oferta skierowana jest do osób niepełnosprawnych wymagających długoterminowej opieki, potrzebujących sprzętu na pewien określony czas (pacjenci po urazach, operacjach, wypadkach) oraz dla tych osób, które nie są w stanie kupić takiego sprzętu.

Firma AK-MED zapewni pacjentowi możliwość komfortowej rehabilitacji w domu poprzez skorzystanie z usługi wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego.

Oferta wypożyczalni:

- łóżka rehabilitacyjno-ortopedyczne 

- materace przeciwodleżynowe,

- wózki inwalidzkie,

- balkoniki, chodziki,

- rowery treningowe,

- rotory ręczne,

- kule łokciowe.

W celu zapewnienia kompleksowości świadczonej usługi wypożyczania łóżek rehabilitacyjnych oferujemy możliwość dokonania zakupu materaca piankowego o wymiarach 90x200x10cm, a także zakupu materaca przeciwodleżynowego.

W ramach usługi wypożyczenia montujemy łóżka rehabilitacyjne w domu pacjenta oraz przeprowadzamy instruktaż jego obsługi i użytkowania.

Pomagamy w realizacji wniosków NFZ oraz służymy pomocą w przygotowaniu dokumentacji celem pozyskania dodatkowych środków z fundacji PCPR, MOPS, PFRON.


                 AK-MED. Skarżysko-Kamienna ul. Reja 47 tel. 503008353

                                                                              
Odwiedziny:
1